+90 212 657 2223 - satisdestek@erkamofis.com

Hakkımızda

ERKAM OFİS VE KIRTASİYE MALZEMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş. 
Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen Erkam Ofis; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Erkam Ofis, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine modern tasarımlarla, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Erkam Ofis, bu doğrultuda üretim parkurunda modern bir teknoloji kullanılmakta ve ham madde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Erkam Ofis, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir.

Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.

Dosyalar

ÜRÜN KATALOĞU
2018 - 2019 Ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz.

ERKAM OFİS ve KIRTASİYE MALZ.SAN.VE TİC.A.Ş.
Bağlar Mah. Mimar Sinan Cad. No: Giriş Kat 34212 Güneşli - Bağcılar / İSTANBUL
+90 212 657 2223 -

satisdestek@erkamofis.com
WhatsApp İletişim